KOSZYK JEST
PUSTY

Regulamin i konto do wpłat

REGULAMIN

PKO: 29 1020 2267 0000 4502 0169 8695

 mBank: 03 1140 2004 0000 3502 5487 2220
 
KUBULULU Katarzyna Kaźmierczak
ul Wańkowicza 1a m 1

63-400 Ostrów Wielkopolski

Regulamin świadczenia usług sklepu www.kubululu.pl

§ 1

kubululu.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Katarzyna Kaźmierczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą KUBULULU Katarzyna Kaźmierczak z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wańkowicza 1a m 1, 63-400, wpisaną do CEIDIG. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie kubululu.pl

§ 2

kubululu.pl jest sklepem z akcesoriami, za pośrednictwem której zarejestrowani użytkownicy mogą nabywać głównie akcesoria przeznaczone dla dzieci. 

§ 3

 1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem kubululu.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
 2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

 

§ 4

 1. Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu kubululu.pl i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.
 2. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji akcesoriów, wybór liczby sztuk/kompletów i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.
 3. Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie kubululu.pl bez dodatkowej opłaty.
 4. Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.
 5. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. 

§ 5

 1. Zamawiający - konsument ma  prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni.

 2. W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu,  Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, a kubululu.pl zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie.

   

  § 6

  1. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
  2. Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek kubululu.pl, który pokrywa związane z tym koszty.
  3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 30 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz, w miejce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, kubululu.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
  4. W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, kubululu.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi kubululu.pl.
Sklep internetowy na Sellingo